Doğanhisar ilçemize TOBB tarafından ANAOKULU kazandırılıyor
Doğanhisar ilçemize TOBB tarafından ANAOKULU kazandırılıyor
Tarih: 09-03-2022

Odamızın da uzun uğraşları sonucunda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından, Konya Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanacak olan Protokol ile, ilçemize modern bir anaokulu kazandırılıyor.

Doğanhisar Ticaret Odası Başkanımız Sami KAPCI “TOBB un sosyal sorumluluk kapsamında 81 İl’de 81 okul projesi sonrası eğitim hamlelerinden biri daha hayata geçiyor.
 
154 ilçede 154 yeni okul projesinde ilçemiz Doğanhisar'ın da olması bizleri ziyadesiyle memnun etti. Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak adına yapılan hiçbir yatırımın zarar etmeyeceği bilincindeyiz. Nitelikli, kalıcı ve sürdürülebilir bir yapının, Doğanhisar ilçemize kazandırılacak olmasından dolayı, Odamız ve ilçemiz adına TOBB Başkanımız sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞU'na teşekkür ediyorum. Doğanhisar ve çevresi baz alındığında  önemli bir eğitim açığını kapatmış olacağız inşaallah. Bu süreçte destek veren ve emeği geçen herkese ayrıca teşekkür ediyorum. Eğitimin daha kaliteli olması adına yapılacak olan bu modern anaokulunun Doğanhisarlı hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.​

Yukarı
  • Sosyal Medya